Stworzona, by kochać

Warsztaty o seksualności wg planu Bożego

Niektórzy na myśl, że seksualność pochodzi od Boga doświadczają zgorszenia; inni, zawstydzenia; a jeszcze inni, niedowierzania. Prawda jest jednak prosta: ta wyjątkowa – piękna, delikatna i przemożna – siła w człowieku pochodzi w całości od Boga! Zupełnie intencjonalnie i całkiem na serio Bóg wyposażył każdego człowieka w kobiecość albo męskość jakby w pewien kod BYCIA. Komunikujemy go w pierwszym rzędzie przez ciało i psychikę, ale także przez przestrzeń ducha. Bóg tak właśnie chciał.

Na tych ostatnich majowych warsztatach przed wakacjami przyjrzymy się przede wszystkim przejawom seksualności w poszczególnych obszarach z uwzględnieniem jej szczególnej misji do kochania i dawania życia. Zadamy sobie pytanie dlaczego ta piękna dziedzina w człowieku przysparza tak licznych kłopotów w relacjach z sobą i innymi. Na koniec wreszcie zadamy pytanie o rolę jaką Bóg przypisał seksualności na drodze do świętości.

Dziękuję!
Jak zwykle profesjonalnie, pięknie i pysznie!
Do zobaczenia!

Viola

Dziękuję za piękny czas, cenne warsztaty,
duchowe przeżycia z prowadzeniem Bożym
i w towarzystwie wspaniałych kobiet!

Chwała Panu!!!

Aga

Szanuję siebie i innych (9 września 2023)

Zgoda na przetwarzanie wizerunku

Szanuję siebie i innych (9 września 2023)

Zgoda na przetwarzanie wizerunku

Konto do wpłaty

Zgromadzenie Sióstr św. Dominika

W tytule wpłaty należy wpisać swoje imię i nazwisko, termin sesji, na którą się zgłaszasz oraz DAROWIZNA NA EWANGELIZACJĘ.