Katolicka Szkoła Podstawowa Sióstr Dominikanek im. bł. s. Julii Rodzińskiej OP

W Piotrkowie Trybunalskim

SZKOŁA I PRZEDSZKOLE – PIOTRKÓW Trybunalski

KIM JESTEŚMY?

Dominikańskie Centrum Edukacyjne to Niepubliczne Przedszkole Sióstr Dominikanek i Katolicka Szkoła Sióstr Dominikanek im. bł. S. Julii Rodzińskiej. Placówki rozpoczęły swoją działalność w Piotrkowie Trybunalskim od 1 września 2013 r.

Przedszkole i Szkołą są placówkami dwujęzycznymi przygotowujących dzieci i młodzież do możliwości wybrania szkół realizujących międzynarodową maturę. Ważnym elementem Dominikańskiego Centrum Edukacyjnego stanowią Rodzice, sympatycy dzieła oraz wolontariusze.

CO ROBIMY?

Nasz program nauczania umożliwia uczniom realizację ścieżek edukacyjnych zgodnych z ich potrzebami, dających im możliwość ciągłego odkrywania i rozwoju swoich mocnych stron, zainteresowań i pasji.
Odpowiadając na zainteresowania uczniów nasze dzieci uczęszczają również na zajęcia z kodowania i programowania, naukę języka angielskiego w rozszerzonej siatce godzinowej, naukę języka hiszpańskiego, zajęcia z technik uczenia się, zapamiętywania i strategii przygotowywania się do sprawdzianów i egzaminów, szachy, rozszerzoną edukację artystyczną: zajęcia taneczne i muzyczne, warsztaty teatralne, zajęcia ceramiczne.

JAK JEST NASZA MISJA?

Misją naszej szkoły jest wspieranie całościowego rozwoju dziecka poprzez zapewnienie optymalnych warunków do uczenia się, zdobywania wiedzy oraz odkrywania własnych możliwości, sensu działania oraz gromadzenia doświadczeń na drodze prowadzącej do prawdy, dobra i piękna.

Chcemy, aby dla naszych dzieci to był drugi dom, gdzie mogą czuć się bezpiecznie, spotykać się z przyjaciółmi, bawić się i uczyć.

Katolicka Szkoła Podstawowa Sióstr Dominikanek
im. bł. s. Julii Rodzińskiej OP
ul. Kazimierza Stronczyńskiego 1,
97–300 Piotrków Trybunalski

e-mail: szkola@dominikanki.edu.pl
www: http://www.dominikanki.edu.pl

Zostań Darczyńcą

Wesprzyj projekty Fundacji

Przelew internetowy

Możesz zrobić przelew internetowy. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola formularza i klikniesz przycisk „Wpłać”. Następnie zostaniesz przeniesiony do płatności internetowych Przelewy24.

Przelew na konto

Zbiórkę pieniężną na dzieła prowadzi FUNDACJA SIÓSTR ŚW. DOMINIKA

FUNDACJA SIÓSTR ŚW. DOMINIKA

Kasztanowa 36, 30-227 Kraków

Tytułem:

Darowizna – Szkoła i Przedszkole Piotrków

Numer konta:

Przelew zagraniczny (konto w złotówkach):

IBAN: PL91124047221111001076415479
SWIFT: PKOPPLPW

JAK MOŻESZ POMÓC?

Modlitwa

Ona zawsze i w każdej ilości jest nam potrzebna. Możesz wesprzeć nas także finansowo – wybierz odpowiedni cel!

ZBIÓRKA JUBILEUSZOWA

Obchodzisz ważną uroczystość, jubileusz, rocznicę? Możesz w jej trakcie przeprowadzić zbiórkę na rzecz jednego z naszych dzieł, a zebrane pieniądze przekazać jednym zbiorczym przelewem.

MAM POMYSŁ!

Masz pomysł, przez który nie możesz spać? Doceniasz pracę naszych Sióstr i chcesz nam pomóc? Napisz do nas – wszystkie dane w zakładce kontakt!