By rodzice dzieci z niepełnosprawnością nie czuli się sami

Kochani Rodzice! ❤️

Jako rodzice dzieci z niepełnosprawnością lub chorujących na nowotwór, z pewnością wiecie, jak trudne jest to doświadczenie. Zmagacie się z wieloma emocjami i obawami związanymi z opieką nad dzieckiem. Czasem trudno jest samemu poradzić z tym wszystkim.

Dlatego Fundacja Sióstr św. Dominika zapewnia bezpłatną pomoc psychologiczną dla rodziców, którzy potrzebują wsparcia i chcieliby porozmawiać ze specjalistą. Dzięki tej inicjatywie, możecie skorzystać z profesjonalnej pomocy, która pomoże wam przejść przez trudne chwile i lepiej radzić sobie z emocjami.
Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z tej formy pomocy, prosimy o kontakt z Fundacją Sióstr św. Dominika.

W razie potrzeby, chętnie udzielimy dodatkowych informacji i pomożemy w zgłoszeniu się na spotkanie z psychologiem.

📨 Skontaktować się możecie za pomocą wiadomości prywatnej, dzwoniąc pod numer: 451 159 674, oraz mailowo: biuro@fundacjadominikanek.pl
🏠 Przypominamy również, że nasza siedziba mieści się pod adresem: Broniszewice 28b

Jeśli chcesz wesprzeć naszą akcję, zapraszamy do włączenia się w zbiórkę:

Wspieram