Dzieciak w butach

Siostra Rachela zbiera na buty dla dzieci z jej świetlicy w Kamerunie. Pomóż spełnić ich marzenie. 

Kochani! 

Nasza siostra Rachela pracuje w Kamerunie. Prowadzi świetlicę dla ubogich dzieci, przygtowuje dla nich posiłki i pomaga im w nauce czytania i pisania. I dzieci, które do niej przychodzą mają takie małe marzenie. 

Chciałyby mieć buty. Bo codziennie muszą przemierzać wiele kilometrów, z domu do szkoły, ze szkoły nad rzekę po wodę. Najczęściej chodzą w znoszonych, wielokrotnie reperowanych i za małych butach. I gdy usłyszały bajkę o kocie w butach, najbardziej zachwycił je fakt, że kot miał buty. 

Dlatego chcemy pomóc s. Racheli zebrać pieniądze na 100 par butów dla dzieci, z którymi pracuje. Tych dzieci jest więcej, ale ta 100 najbardziej potrzebuje. Jeżeli zbierzemy większą kwotę, to s. Rachela mówi, że kolejne 50 dzieci też się bardzo ucieszy! 

Zdradziła nam też, że gotuje dla tych dzieci obiady i często jest to ich jedyny posiłek. Każdą nadwyżkę przekażemy na obiady dla dzieci w jej świetlicy – niby nic wymyślnego, makaron z fasolą, ale dla tych dzieci to prawdziwy rarytas. 

Akcja zakończona: zebraliśmy w sumie: 34.099,64 zł!

 

 

Zostań Darczyńcą

Wesprzyj DPSy

 

Przelew internetowy

 

Możesz zrobić przelew internetowy. Wystarczy, że wypełnisz odpowiednie pola formularza i klikniesz przycisk „Wpłać”. Następnie zostaniesz przeniesiony do płatności internetowych DotPay.

Przelew na konto

Zbiórkę pieniężną na dzieła prowadzi FUNDACJA SIÓSTR ŚW. DOMINIKA

FUNDACJA SIÓSTR ŚW. DOMINIKA

Kasztanowa 36, 30-227 Kraków

Tytułem:

Darowizna - wsparcie dla DPSów

Numer konta:

91 1240 4722 1111 0010 7641 5479

 

Przelew zagraniczny (konto w złotówkach):

IBAN: PL91124047221111001076415479
SWIFT: BREXPLPWMBK

 

Aktualny stan wpłat

Do tej pory dzięki Darczyńcom zebraliśmy już 18647 zł z 12000 zł
155%

JAK MOŻESZ POMÓC?

Modlitwa

Ona zawsze i w każdej ilości jest nam potrzebna. Możesz wesprzeć nas także finansowo – wybierz odpowiedni cel!

ZBIÓRKA JUBILEUSZOWA

Obchodzisz ważną uroczystość, jubileusz, rocznicę? Możesz w jej trakcie przeprowadzić zbiórkę na rzecz jednego z naszych dzieł, a zebrane pieniądze przekazać jednym zbiorczym przelewem. 

MAM POMYSŁ!

Masz pomysł, przez który nie możesz spać? Doceniasz pracę naszych Sióstr i chcesz nam pomóc? Napisz do nas – wszystkie dane w zakładce kontakt!