Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy

u Dominikanek

NASI CHŁOPCY

Wśród nich jest głuchoniemy Adrian, który codziennie wpada do biura siostry Tymki i całując ją na powitanie, pyta na swój sposób, jak ona się dziś czuje. Jest i Kaziu, który ujmuje swoją wdzięcznością, przepraszając siostrę Elizę, że zapomniał jej podziękować za cukierka. I ci, którzy żyją przykuci do łóżek, a mimo to potrafią się uśmiechnąć, gdy przychodzimy.

Mamy 56 chorych, niepełnosprawnych synów. A każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju. I każdego z nich kochamy najmocniej jak to możliwe. Oni nie zapominają, że życie jest po to, by kochać, by się zachwycać i by się uśmiechać. Nie mówią o swoich chorobach, ale zawsze pytają, jak Ty się dzisiaj czujesz.

Oni żyją drugim człowiekiem. A nas po prostu zwalają z nóg swoją niezwykłością.

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach

Broniszewice 91
63-304 Czermin

www.broniszewice.dominikanki.pl

JAK MOŻESZ POMÓC?

Modlitwa

Ona zawsze i w każdej ilości jest nam potrzebna. Możesz wesprzeć nas także finansowo – wybierz odpowiedni cel!

ZBIÓRKA JUBILEUSZOWA

Obchodzisz ważną uroczystość, jubileusz, rocznicę? Możesz w jej trakcie przeprowadzić zbiórkę na rzecz jednego z naszych dzieł, a zebrane pieniądze przekazać jednym zbiorczym przelewem.

MAM POMYSŁ!

Masz pomysł, przez który nie możesz spać? Doceniasz pracę naszych Sióstr i chcesz nam pomóc? Napisz do nas – wszystkie dane w zakładce kontakt!