W ubiegłą sobotę w naszej fundacji odbyło się spotkanie z dr. Igorem Ryśkiewiczem ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii poświęcone profilaktyce onkologicznej.
Podczas spotkania rozmawialiśmy o znaczeniu badań profilaktycznych, wczesnym wykrywaniu nowotworów oraz codziennych nawykach, które pomagają dbać o zdrowie. Była to cenna okazja do zdobycia rzetelnej wiedzy i rozmowy z ekspertem.
Serdecznie dziękujemy dr. Igorowi Ryśkiewiczowi za podzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem, a wszystkim uczestnikom za obecność. Wierzymy, że świadomość i profilaktyka są kluczem do zdrowego życia.
Partnerem #CSR jest Energa SA z Grupy Orlen



