Dziękujemy z całego serca ❤️❤️❤️
Już 13 czerwca spotkanie o profilaktyce onkologicznej
Drodzy Państwo, serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z dr. Igorem Ryśkiewiczem ze Świętokrzyskiego Centrum Onkologii w Kielcach. Wydarzenie skierowane jest nie tylko do seniorów – mile widziani są wszyscy zainteresowani tematyką zdrowia i profilaktyki. Podczas...



