Właśnie rozpoczyna się Msza Święta w Katedrze w Jaunde ?? w której mamy przyjemność uczestniczyć. Jesteśmy wdzięczni za cały pobyt w Kamerunie, który był dla nas ciekawym doświadczeniem oraz zdobyciem wielu cennych wskazówek, jak skuteczniej nieść pomoc na kontynent afrykański ❤️
Nasze Maluszki! ❤️
Pozdrawiamy ❤️❤️❤️



