1 Procent

1% Procent

1 Procent

Możesz wesprzeć działania Fundacji przekazując swój 1%

Koszulki dla młodych sportowców z Kamerunu
25 marca 2022

Przed wylotem do Kamerunu, trzech chłopaków z Garoua Boulai przesłało nam filmik, w którym zapraszali nas byśmy zagrali z nimi mecz. ⚽️ W Kamerunie ?? odbywał się Puchar Narodów Afryki ? Chcieliśmy więc to wykorzystać i zabrać ze sobą coś naszego ?? To nas zmotywowało, by poprosić o pomoc najlepsze polskie kluby piłkarskie o wsparcie naszego pomysłu. Do akcji przyłączył się Lech Poznań oraz Pogoń Szczecin ❤️ Przekazali nam swoje koszulki, byśmy obdarowali nimi młodych sportowców z Kamerunu. Bardzo Wam dziękujemy ❤️ Ten dzień był dla naszych kameruńskich przyjaciół naprawdę wyjątkowy ?

Rzeka mleka

Akcja RZEKA MLEKA W KAMERUNIE nadal trwa🍼🥛🍼🥛 Dolejecie??? Dzieciaki czekają 😍❤️     kliknij tutaj i przekaż datek