Jeszcze do 16 czerwca czekamy na zgłoszenia Kół Gospodyń Wiejskich
Wciąż czekamy na Wasze zgłoszenia! 🍞🍯 Serdecznie dziękujemy wszystkim Kołom Gospodyń Wiejskich, które już zgłosiły swój udział w II Festiwalu Smaku organizowanym przez Fundację Sióstr św. Dominika. Cieszymy się, że będziecie z nami! ❤️ Dla tych Kół, które jeszcze się...



